Допомога від Фонду Міжнародної Солідарності

За сприяння Фонду Міжнародної Солідарності Великоомелянська ТГ отримала дефібрилятор. Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK(Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

В рамках проєкту Великоомелянська сільська рада отримала гуманітарну допомогу - дефібрилятор "Samaritan PAD 350P, додаткові комплекти акумуляторів, додатковий набір електродів та педіатричний модуль".

Висловлюємо щиру подяку Solidarity Fund PL in Ukraine за надану допомогу, солідарність та підтримку.

Дана допомога була надана Фондом міжнародної солідарності Республіка Польща, у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.

Ваша допомога є важливим свідченням небайдужості, доброти та турботи.