Радіонов Володимир Олександрович

Радіонов Володимир Олександрович, народився 20 січня 1989 року на Рівненщині, в місті Здолбунів. Закінчив Здолбунівську школу № 6. Навчався в кооперативному коледжі м.Рівне. Військову службу проходив у м.Львів, повітряно-десантні війська.

Любив спорт, захоплювався природою  Карпат, читав книги. Володимир був патріотом України, свідомим громадянином,який виховував свої  двох синів  справжніми українцями.

У 2014-2015 роках приймав участь в АТО у складі батальйону територіальної оборони «Горинь». Був  мужнім воїном,врятував життя  багатьом  пораненим побратимам ризикуючи власним життям.

З початком повномасштабного  вторгнення військ рф Володимир без вагань вирушив до військомату та став на захист Батьківщини.  Кулеметник,старший солдат  кулеметного взводу, 2-ої роти, першого стрілецького батальйону 14 окремої механізованої бригади імені Романа Великого. Був відповідальним і дисциплінованим воїном, завжди чітко виконував покладені бойові завдання. Разом  із побратимами мужньо і самовіддано боронив нашу землю від окупантів.

10 серпня 2022 року під час виконання  бойового завдання загинув поблизу населеного пункту Соледар Донецької області за рідну Неньку Україну,яку любив понад усе.

Мужність, честь та любов до рідного краю, ці чесноти  провели старшого солдата Радіонова Володимира Олександровича дорогою життя.

А ті, хто мав честь боронити із ним рідну землю, на собі відчули великий сильний дух воїна,який не знав жалю  до ворога,вміло долав перешкоди,любив своїх рідних,свою землю і особисто надихав побратимів  боротися і не відступати.

04 липня 2023 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено посмертно 33 річного кулеметника кулеметного взводу, стрілецької роти, стрілецького батальйону Володимира Радіонова з села Вересневе. Володимир загинув під час виконання бойового завдання 10 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Соледар Донецької області.

Пишаємося нашими мужніми воїнами, їхнім героїзмом та пам’ятаємо, завдяки кому українці можуть зустрічати кожний новий день, а також ніколи не забувати, якою ціною нам дається НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Державну відзнаку вручив начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль для дружини загиблого воїна Поліні Радіоновій та синам Ярославу і Владиславу.