Гавула Микола Олексійович

Гавула Микола Олексійович народився 27 лютого 1969 року  в с.Ставок Костопільського району. Проживав з дідусем та бабусею. У 1976 році пішов у школу у цьому ж селі. Закінчив 9 класів і після навчання пішов працювати в колгосп «Горинь», різноробочим. Пізніше колгоспним колективом був направлений на навчання в Клеванське ПТУ № 23. Отримав спеціальність тракторист-машиніст. Після закінчення ПТУ вернувся в колгосп. У 1987 році пішов служити в армію. Проходив службу в « Десні» з 1987 по 1989р.

Після закінчення служби приїхав до матері в с.Грушвиця де став працювати в місцевому колгоспі «Нове життя» - водієм. Одружився, мав двох діток: дочку та сина . Працював та проживав в  с.Грушвиця Перша.

Коли розпочалось повномаштабне вторгнення російських військ в нашу країну, був призваний 21.05.2022 на службу в в/ч А 2802, м.Миколаїв. Службу проходив як головний сержант-командир автомобільного відділення, автомобільного взводу підвозу боєприпасів роти забезпечення боєприпасами, батальйону матеріального забезпечення військової частини А 2802, 36 бригада, старший сержант. Помер Микола Олексійович 25 листопада 2022 року у місті Покровськ Донецької області при виконання військового обов’язку.