У Великоомелянській громаді триває проєкт " Я майбутнє України"

В рамках продовження проєкту "Я майбутнє України" до Великоомелянської сільської ради завітала суддя Північно- західного апеляційного господарського суду, кандидат юридичних наук - Інна Вікторівна РОЗІЗНАНА.

Пані Інна розповіла учням Великоомелянського та Грушвицького ліцеїв про себе, поділилася досвідом та дала кілька важливих життєвих порад.

Якщо Ви прагнете, то зможете досягнути і завжди пам'ятайте на скільки класно мати знання, адже знання - це Ваша візитівка.

Завжди в житті краще бути найгіршим серед кращих, чим кращим серед гірших. Кордонів для розвитку немає.

Життєві виклики і труднощі дають потенціал для подальшого розвитку.

А подолавши їх розумієш ціну досягнутого.

І надто важливо, щоб Ви були задоволені тим чим займаєтеся, щоб Ви обрали роботу для душі. Знайдіть себе і знайдіть свій потенціал.

Час нав'язує шаблони, не будьте чиєюсь копією, будьте індивідуальною особистістю.

"Я отримала задоволення від спілкування з Вами, від Ваших небайдужих очей. Ви - наше майбутнє!!!" - зазначила на завершення Інна Вікторівна.

В свою чергу, голова громади Алла Карпюк, вручивши подяку висловила слова вдячності за надзвичайно цікаву зустріч та анонсувала, що буде можливість учням громади відвідати судове засідання та ознайомитися з роботою суддів на практиці.