На Рівненщині визначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024».

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль привітав освітян і побажав переможцям обласного етапу гідно представити Рівненщину в Києві.

«Сьогодні українські вчителі захищають освітній тил, тому кожен з них заслуговує на звання “Вчителя року!”» - зазначив очільник області.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася у Великоомелянська сільська рада. "Приємно, що такий масштабний захід відбувся у нашій громаді та щиро дякую усьому педагогічному колективу та учням Великоомелянський ліцей за гідне представлення на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2024»", - зазначила сільська голова Алла КАРПЮК.

Нагадаємо, що загалом участь в цьогорічному конкурсі взяли 80 педагогів. У відбірковому етапі визначилися у кожній з номінацій 16 переможців, які змагалися за звання кращих.