Підписано Меморандум про співпрацю з Чмирівською сільською військовою адміністрацією

Провівши попередні перемовини та обговоривши спільні наміри та напрямки роботи, 27 березня 2024 року між Великоомелянською сільською радою та Чмирівською сільською військовою адміністрацією в особі начальника Валерія ВИДИША підписано Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є забезпечення взаємодії Сторін шляхом використання існуючих можливостей:

- у сфері надання гуманітарної, благодійної, матеріальної і соціальної допомоги та забезпеченні нагальних потреб мешканців Луганської області;

- у сфері міжнародного співробітництва, економічного, соціального та культурного розвитку; реалізації спільних проєктів;

- у сфері вжиття дієвих заходів щодо пошуку приміщень і організації розміщення внутрішньо переміщених осіб Луганської області.

Дякуємо за можливість співпраці та до спільної реалізації спільних ідей та проєктів!