Дбати про довкілля, про красу та озеленення рідного краю - то чудовий екодосвід!

У Великоомелянській громаді стартував двомісячник чистоти, озеленення та благоустрою, який триватиме до 31 травня.

Проведення щорічної акції стало доброю традицією у громаді, що відображає активну життєву позицію мешканців і прагнення дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Працівники Великоомелянська сільська рада, працівники підприємств, а також депутат сільської ради Оксана Снітко долучилися до акції - подбали про благоустрій та чистоту територій Великоомелянської сільської ради та Грушвицького старостинського округу, висадили дерева та кущі. Також проведено роботи з оновлення футбольного поля.

За допомогу у коткуванні дякуємо депутату Данилюку Михайлу Богдановичу та Свисталюку Сергію Анатолійовичу.