У Великоомелянській громаді відбулися змагання між командами дружин юних рятувальників-пожежників "Я у безпеці"

Відбувся навчально-розважальний турнір-конкурс "Я в безпеці", в якому взяли участь команди трьох навчальних закладів: Грушвицького та Великоомелянського ліцею Великоомелянської ТГ та Городищенського ліцею Білокриницької ТГ.

Протягом дня юні рятувальники змагалися у трьох конкурсах:

- презентація команди;

- велоконкурс;

- естафета-вікторина, яка включає в себе: станції мінної безпеки, домедичної допомоги, безпеки руху та пожежної безпеки.

Змагання проходили у запеклій боротьбі, адже всі команди прагнули продемонструвати свої знання, навички та фізичну підготовку.

За результатами напруженої боротьби:

І місце - Великоомелянський ліцей;

II місце - Грушвицький ліцей;

ІІІ місце - Городищенський ліцей.

Змагання "Юний рятувальник" - це не лише видовищне спортивне дійство, а й важлива подія, яка сприяє формуванню у підростаючого покоління здорових та безпечних звичок.