Про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в електронній формі

  • 21

Про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в електронній формі

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що  підприємець – платник єдиного податку може через приватну частину Електронного кабінету в меню «Заяви, запити для отримання інформації» створити, підписати та надіслати до відповідного органу ДПС запит про отримання витягу з реєстру платників єдиногоподатку. 

Форми запиту про отримання витягу затверджені наказом Міністерства фінансів Українивід 16.07.2019 №308. Форма запиту передбачає проставляння платником податків відмітки у полі «Спосіб отримання витягу», а саме, безпосередньо в контролюючому органі або в електронному вигляді.  

У разі надсилання запиту за формою F1302101 з відміткою «в електронному вигляді» у полі «Спосіб отримання витягу», платник єдиного податку отримує в електронній формі витяг з реєстру платників єдиного податку за формою F1402101 у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.  

Строк надання витягу для зареєстрованих платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а для суб’єктів господарювання, які подали заявущодо переходу на спрощену систему оподаткування, – двох робочих днів з дня надходження запиту. Витяг діє до внесеннязмін до реєстру. Звертаємо увагу, що роздрукований електронний витяг в паперовому вигляді не вважається оригіналом.  

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронно гопідпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.  

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX