Попри війну продовжуємо розбудову безпекового середовища

26 серпня відбувся заключний етап реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Рівненщині. Захід був проведений за участі очільника Національної поліції у історичному місті Острог, на території найдревнішого Університету на теренах Східної Європи — «Острозької Академії».

Вкрай важливо, навіть попри війну, продовжувати безпекові ініціативи поліції для того, щоб люди, принаймні у неприфронтових регіонах, могли почуватись у безпеці. До строю стали іще 82 поліцейських офіцери громади, в тому числі і у Великоомелянській сільській раді.

Відтак, Рівненщина стала першим регіоном України, де безпековий простір повністю «закритий» поліцейськими офіцерами громад.

Нині у 64 громадах області службу нестимуть 195 поліцейських офіцерів. Вони забезпечені службовими авто та поліцейськими станціями. У цілому в державі сьогодні несуть службу майже 2000 поліцейських офіцерів, які щодня поруч з людьми.