Великоомелянська сільська рада долучилася до проєкту «Громада, вільна від насильства»

Головні спеціалісти Відділу освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області Якимчук А.В. та Кравчук А.О. разом з начальницею Відділу соціального захисту населення Великоомелянської сільської ради Колодич М.М. долучилися до проекту «Громада, вільна від насильства», який впроваджується ГО «Центр підтримки громадський ініціатив «Чайка» » спільно з Інститутом ПАКТ Україна за підтримки уряду Канади, та 25 травня 2021 року взяли участь в семінарі-тренінгу «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству, допомога постраждалим» для представників суб’єктів взаємодії територіальних громад.

Учасники заходу познайомились із законодавством України в сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а також алгоритмом проведення інформаційних кампаній для населення громад.