Строк сплати єдиного податку, нарахованого за перевищення обсягу доходу

• Переглядів: 33

Строк сплати єдиного податку, нарахованого за перевищення обсягу доходу Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до абзацу першого п. 295.7 ст. 295 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал (крім електронних резидентів (е-резидентів).

• Переглядів: 56

Про визначення переліку потреб, засобів і товарів для надання благодійної допомоги Головне управління ДПС в Рівненській області нагадує, яким нормативно-правовим актом визначається перелік потреб, засобів і товарів, для надання благодійної допомоги відповідно до п.п. 170.7.8 п. 170.8 ст. 170 ПКУ.

Про обов’язкове застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій

• Переглядів: 60

Про обов’язкове застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що всі платники податків зобов’язані дотримуватися вимог діючого законодавства, у тому числі щодо проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Щодо ПСП фізичній особі яка працює неповний робочий день

• Переглядів: 77

Щодо ПСП фізичній особі яка працює неповний робочий день Головне управління ДПС у Рівненській області, повідомляє, що відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

• Переглядів: 28

Щодо заповнення обов'язкових реквізитів платіжної інструкції при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що юридичні та фізичні особи-підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.

Про оподаткування доходу отриманого громадянами від надання майна в оренду

• Переглядів: 72

Про оподаткування доходу отриманого громадянами від надання майна в оренду Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що згідно з п.п. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 розд. ІV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 ПКУ. Кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно (квартиру, будинок, кімнату або ж нежитлове приміщення) в оренду іншій фізичній особі має задекларувати отриманий дохід та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 % та 1,5 % військового збору.

Про ведення обліку товарних запасів з декількома місцями продажу

• Переглядів: 23

Про ведення обліку товарних запасів з декількома місцями продажу Головне управління ДПС в Рівненській області нагадує, що наказом Мінфіну від 03.09.2021 р. № 496 затверджено порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців. Даним документом встановлено, що облік товарних запасів здійснюється шляхом постійного внесення до Форми ведення обліку товарних запасів інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних документів, які є невід’ємною частиною такого обліку.

При зміні місця проживання необхідно повідомити податкову

• Переглядів: 33

При зміні місця проживання необхідно повідомити податкову Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що при зміні адреси реєстрації, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних.

Гід державних послуг. Банер