Пам’ятка пасічнику про алгоритм дій, якщо відбулось отруєння бджіл

• Переглядів: 177

Якщо пасічник хоче відшкодувати заподіяні йому збитки, то він повинен діяти швидко й оперативно. Тому, що вже через 3-4 дні слідів пестицидів в відібраному матеріалі можна не знайти. Терміново звернутись до місцевої влади (голови районної державної адміністрації, міськвиконкому, сільського чи міського голови) офіційно з письмовою заявою про отруєння бджіл з проханням про створення комісії. Голова письмовим розпорядженням створює комісію, яка оглядає пасіки, виявляє причини загибелі бджіл, ймовірних підозрюваних осіб в загибелі бджіл, оцінює розміри збитків.

Про проведення земельного аукціону

• Переглядів: 161

Продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності площею 0,0234 га з кадастровим номером 5624682000:01:015:0295 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована с. Велика Омеляна на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області. Дата проведення аукціону - 03-03-2023 / 11:45

Державна служба зайнятості України інформує

• Переглядів: 120

Ви втратили роботу? Шукаєте шляхів сприяння у працевлаштуванні? Не маєте професійної освіти або хочете її змінити? Плануєте відкрити власну справу? Зверніться до Державної служби зайнятості України.

• Переглядів: 132

Рівненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області забезпечує потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі особи) медичними та соціальними послугами з метою відновлення здоров’я потерпілих, повернення їх до повноцінного життя. Право на отримання медико-соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) має кожна потерпіла особа за наявності визначеної потреби медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю. Забезпечення здійснюється впродовж дії висновку МСЕК до відновлення здоров’я потерпілої особи.