Русило Віктор Миколайович

Русило Віктор Миколайович

  • Переглядів: 5

Русило Віктор Миколайович народився 7 квітня 1978 року у селі Грушвиця Перша. Закінчив місцеву школу, а за тим здобув фах юриста у Рівненському державному аграрному технікумі. В останні роки працював на “Рівненській металобазі”. Мобілізований до лав ЗСУ в лютому 2023 року. Він не мав жодного досвіду військової служби, навіть здоров’я не дозволяло йти в армію. Разом ростили трьох діток — двох донечок та сина, яких Віктор дуже любив, понад усе на світі. Коли отримав повістку, відразу пішов у військкомат.

Чичук Микола Григорович

Чичук Микола Григорович

  • Переглядів: 6

Чичук Микола Григорович народився 9 березня 1984 року в с.Велика Омеляна. З раннього дитинства залишився напівсиротою. Мав три сестри, яким завжди приходив на допомогу.Навчався у Великоомелянській загальноосвітній школі І- ІІІ ступеня , де одержав атестат про повну загальну середню освіту (1991- 2001рр.) Продовжив навчання в Технічному коледжі Українського державного гуманітарного університету водного господарства та природокористування і здобув професію електрогазозварника. Строкову військову службу проходив у м. Яворів Львівської області. Навчання проходив у військовій частині м.Десна Чернігівської області, спеціальність механік- водій танку Т-72. Після служби повернувся в рідне село.  

Шевченко Володимир Андрійович

Шевченко Володимир Андрійович

  • Переглядів: 106

Ветеран АТО Володимир Шевченко вдруге сміливо став та захист рідної країни та, на жаль, повернувся додому на щиті...

Гавула Микола Олексійович

Гавула Микола Олексійович

  • Переглядів: 73

Гавула Микола Олексійович народився 27 лютого 1969 року  в с.Ставок Костопільського району. Проживав з дідусем та бабусею. У 1976 році пішов у школу у цьому ж селі. Закінчив 9 класів і після навчання пішов працювати в колгосп «Горинь», різноробочим. Пізніше колгоспним колективом був направлений на навчання в Клеванське ПТУ № 23. Отримав спеціальність тракторист-машиніст. Після закінчення ПТУ вернувся в колгосп. У 1987 році пішов служити в армію. Проходив службу в « Десні» з 1987 по 1989р.

Радіонов Володимир Олександрович

Радіонов Володимир Олександрович

  • Переглядів: 87

Радіонов Володимир Олександрович, народився 20 січня 1989 року на Рівненщині, в місті Здолбунів. Закінчив Здолбунівську школу № 6. Навчався в кооперативному коледжі м.Рівне. Військову службу проходив у м.Львів, повітряно-десантні війська.

Дудєй Олег Сергійович

Дудєй Олег Сергійович

  • Переглядів: 78

Дудєй Олег Сергійович народився 07 вересня 1975 року в м. Рівне. Навчався в ЗОШ №6. Після закінчення школи вступив до Рівненського Університету Водного Господарства і Природокористування на будівельний факультет,який закінчив у зв’язку з призовом долав Української Армії. Служив у аеромобільних військах у розвідувальній роті в м. Хирів Львівської області.

Козлишин Тарас Миколайович

Козлишин Тарас Миколайович

  • Переглядів: 115

Народився 24 травня 1980 року в Рівному, проживав у Києві. Навчався у ЗОШ № 23, потім у Рівненському ліцеї-інтернаті. З 1997 по 2002 — в Рівненському інституті слов'янознавства Київського славістичного університету на факультеті міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародне країнознавство».

Уляньчук Сергій Віталійович

Уляньчук Сергій Віталійович

  • Переглядів: 91

Уляньчук Сергій Віталійович, народився в місті Рівне 24 лютого 1986 року.  Навчався в школі номер 27 м. Рівне.  Продовжив навчання  з 2003-2004 роках в ВПУ  номер 1. За спеціальністю муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій. Працював за фахом. 

Гід державних послуг. Банер